CHICAGO ROUGE, ESH
b. 2018, 170 cm
PEDIGREE HORSETELEX
Owner and breeder: Liis Ira
Naturaalpaaritus/Semen fee 500 eur, natural
Approved: ESH
X-rays:  SATISFACTORY ★ ★ ★ ★

Contact: Liis Ira, +372 50 64 344, liis@estsporthorse.ee

Chicago Rouge valiti ESHKS ülevaatuste finaali 2021 kohtuniku Bernard Le Courtois poolt ülevaatuse parimaks noorhobuseks: 8.5-9-7-7.5-8.5-8.5-8.5-9-9-8
„Täkutüübiline, pika heas tasakaalus kaelaga ja väga hea ülaliiniga, hea õlg ja laudjas. Esijalad taatsised ja väike randmeliiges. Samm on pikk aga võiks olla aktiivsem. Tugev galopp milles aimub verelisust. Hüpetel väga intelligentne, suure hobuse kohta head reaktsioonid. Näitab palju jõudu, spordis potensiaalikas. Tugev aga mitte halb temperament.“
---------------------------------------------
Chicago Rouge sai kaheks aastaks paaritusloa 2022 kevadel toimunud ESHKS võõrratsaniku testil hindekomisjoni kirjeldusega : ” Võiks olla parem pea-kaela liitumine ja turi paremini väljajoonistunud. Taga pisut saabeljalad. Galopis väga hea tasakaal, kannab rohkem kui tõukab. Hüppel väga elastne, näitab, et ka jõudu on, tõukes võiks olla rohkem plahvatust” Koondhinne 8. Testiratsanik Tiit Kivisild: "Elastne liikumine ja hüpe, tahab väga puhas olla, oma mootor võiks  gramm rohkem töötada."
---------------------------------------------
Chicago isa on 145 cm tasemel võistlev Cahir N ja ema Sri Lanka Rouge võistles kuni 125 cm klasse ning on nüüd aretuses tunnustatud ka Zangersheide tõuraamatu poolt.
Chicago Rouge võiks sobida märadele kes vajavad elastsust, pikemat raami ja maadhaaravamat galoppi. Chicagol on 1,5 aastasena eemaldatud kannast luukillud.

VIDEO: 100 cm @ Estonian Jumping Championships for Young Horses
VIDEO: 100 CM
VIDEO: Chicago Rouge ESHKS täkupäevadel 2022

VIDEO: Isa Cahir N (Balou Du Reventon-Beg XX)

VIDEO: ema Sri Lanka Rouge

VIDEO: emaisa Sopranist K