PRESIDENT 
s. 2007, tori, 176 cm,  (Prominent - Hermelin)
PIKEM PÕLVNEMINE    
omanik ja kasvataja  L. Ira  

President pärjati 2. aastaselt parima tori noortäku tiitliga. 3 aastaselt esines ta juba sadulas edukalt võõratsaniku testil Heimtalis. 4 aastaselt tegi oma esimesed võistlused takistusõidus, osales ka Noorhobuste Tsempionaadil. 
Pärast pikka vigastusest toibumist alustas President edukalt koolisõidu karjääriga 2014,  võites kaks karikat Tori hobuste karikasarjas - noorhobuste skeemis ja L - klassis. Ka 2015 aastal võitis tori hobuste karikasarja L klassi karika.
President on äärmiselt lihtne hobune - hea tallikäitumisega, täkuna lihtne käsitleda ning koostööaldis. 
Presidendi isa Prominent on takistussõiduhobune, kes on muuhulgas võitnud Toris toimunud kõrgus-hüppevõistluse. Võistleb siiani 125 cm tasemel Soomes
Presidendi ema on võitnud korduvalt koolisõidu karikasarju L klassis ja on alates 2012 kevadest kasutusel taas sugumärana. Presidendi vanaema Halle on andnud kaks väga head sporthobust - 2012 aasta parima 6 a. koolisõiduhobuse Forteesia ning 140 cm parkuuride hobuse Free Bay. Hennessy täisõde Heroiina on andnud kaks tori hobuste näitusevõitjat - 2009 a parima noormära Pääsu ning 2013 a parima noormära  Pipar. 
Presidendi tütar Palestina saavutas 2014 aastal üleriigilisel tori hobuste näitusel II koha.


VIDEO 1: avatud L - klassi võit, SMV 2016
  VIDEO 2: treening aprill 2016
 

Pilte Presidendi järglastest: